Uudised

Changemakers Academyst tulevad uued maailmamuutjad

laine uudised-laine
27. november 2018
Alanud on kandideerimine Eesti suurimasse noorte ettevõtlikkuse programmi Changemakers Academy. Menukas programm toimub kolmandat korda ning sel aastal on oodatud osalema 120 noort kuues erinevas linnas, üheteistkümne erineva sotsiaalse ettevõtte juures, kahekümne isikliku mentoriga.

Changemakers Academy missiooniks on aidata noortel saavutada oma tõelist potentsiaali läbi mõtestatud tegevuse. See kujutab endast 8.-12. klasside eesti ja vene keelt rääkivatele õpilastele suunatud ettevõtlikkuse programmi, mille ajal saavad noored tegutseda ühe sotsiaalse ettevõtte juures. Kahe kuu jooksul luuakse viimastele turundusplaan, viiakse ideid ellu ning võisteldakse parima teostuse tiitli nimel. Nimelt saavad kahekümnest tiimist kaks edukaimat tasuta auhinnareisi Londonisse.

“Mida ei muutnud see minu elus? Kui jätta kõrvale see, et sain uusi sõpru, teadmisi jne, siis enim muutis see just mu üleüldist mõttemaailma. Nüüd julgen palju rohkematele asjadele ‘jah’ öelda, samas muutis see mind ka palju mõistvamaks ja suudan paremini märgata, kui midagi on valesti.” – Changemakers Academy 2018 vilistlane oma kogemusest

Eelmise aasta tagasisides ütles 95,1% osalejatest, et neil on parem arusaam sotsiaalsest ettevõtlusest ja väärtustest, mida sotsiaalne ettevõtlus esindab. 90.2% osalejatest ütlesid, et nad võtavad konkursilt kaasa ettevõtluskogemuse. 97,6% tõi välja, et nende tiimitöö -ja suhtlemisoskus arenes programmi abil.

Changemakers Academysse kandideerimine ja lisainfo: https://www.changemakers.ee/.