Uudised

Fenno-Ugria kutsub Soome-Ugri õhtule festivalil Tallinn Music Week

laine uudised-laine
25. märts 2019

29. märtsil kell 18 on kõigil huvilistel võimalik rahvusvahelisel linnakultuuri ja uue muusika festivalil Tallinn Music Week osa saada soome-ugri muusikamaailma viimastest uudistest! Piletid on eelmüügis soodsamad kontserdipäevani ning neid on võimalik soetada Piletilevi vahendusel SIIN. Kõigi eelmüügist pileti ostnute vahel loositakse välja ka esinejate plaate.

Fenno Ugria õhtu toimub seekord Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus, Erinevate Tubade Klubis. Meie laval kõlavad nii eesti regilaul, mordva vägev mitmehäälne meestelaul, bessermani ja udmurdi viisid, saami joig kui ka karjala ja soome elektrofolk. Üles astuvad Triskele (Eesti), Toorama (Venemaa, mordva), Maria Korepanova ja Victor Sologub (Udmurdimaa/Venemaa), Vassvik (Norra), Noid (Venemaa, vepsa) ja Okra Playground (Soome).

TMW Fenno-Ugria õhtu on selle aasta üks suurimaid soome-ugri muusikasündmusi Eestis! See on ainulaadne võimalus näha ühel laval koos meie hõimurahvaste tipptasemel artistide loomingut. See, et põlisrahvad jagavad oma muusikat tänapäeva muusikamaailma kontekstis, pole sugugi iseenesest mõistetav, kuid mitmed meie laval üles astuvad artistid on leidnud viisi tõlkida oma pärimust tänapäeva keelde. Meie sugulasrahvaste muusika on väga eripalgeline, kuid samas jookseb kõigist etteastumistest läbi ka ühine muster. Tulge kuulama, kuidas kõlab soome-ugri kultuur läbi tänapäevase muusika vaatevinkli!

Fenno-Ugria lava on Tallinn Music Week festivalil viiendat korda. 

TMW Fenno-Ugria Night on ühtlasi pühendatud ÜRO põliskeelte aastale!

PILETID

Pileteid saab Piletilevist SIIN

Kõik pääsud on eelmüügis kontserdipäevani soodsamad ning need tagavad eelisjärjekorras sisenemise! Inimesed, kes ostavad eelmüügist pileti, osalevad esinejate plaatide loosis.