Uudised

Jõulukingid õpilasfirmadelt!

laine uudised-laine
23. november 2020

Jõuluaeg ei ole enam kaugel ning aasta viimane kuu on hea aeg külastada õpilasfirmade jõululaatasid või seotada kingid õpilasfirmade e-poest.

Juba aastaid on erinevad maakonnad korraldanud vahvaid jõululaatasid, kus müüvad oma tooteid sel õppeaastal loodud õpilasfirmad. Olukord riigis on küll laatade kalendrit muutnud hõredamaks, kuid osades piirkondades on plaanis traditsioonilisi õpilasfirmade jõululaatasid korraldada, kuigi tavapärasest hoopis väiksemas mahus. Ootame kõiki huvilisi jõulukingi jahile järgnevatel kuupäevadel:

28. november Värska Kultuurikeskuses

11.-12. detsember Tartu Kaubamajas

19. detsember Rapla Rappeli Keskuses

Huvilistel on võimalik jätkata ostlemist ka uue aasta alguses. Täpsemalt 9. jaanuaril Solaris Keskuses.

Kõigi õpilasfirmade laatade täpsema informatsiooni oleme koondanud Junior Achievement Eesti kodulehekülje.

Õpilasfirmade fännidel, kingituste otsijatel ja niisama huvilistel on võimalik õpilasfirmade laia tootevalikuga tutvuda ka õpilasfirmade e-poes. E-poodi oleme koondanud õpilasfirmade tooteid üle kogu Eesti ning platvormi kaudu on huvilistel võimalik lihtsa vaevaga minna ostu sooritamiseks konkreetse õpilasfirma kodulehele.

Selle aasta toodete valik on suur ja lai – võimalik on endale soetada marjachipse, peokomplekte, multifunktsionaalseid arvutilaudasid, aga ka humoorika pakendiga kondoome.

Junior Achievement Eesti soovib kõigile rahulikku algavat jõuluaega ning tugevat tervist!