Uudised

Tee jõuluheategu kingi soetamisega!

laine uudised-laine
7. detsember 2020

Juba neljandat aastat järjest kutsub Eesti Loomakaitse Selts (ELS) inimesi tegema jõulukingi ostuga heategu abivajavatele loomadele. Traditsiooniliselt jõuluoksjonilt  saab soetada kingid kõigile – sõbrale, vanematele, elukaaslasele, lemmikloomale või hoopis iseendale. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki lehel ning kestab kuni 18. detsembri keskööni.

„Jõulud on suurepärane aeg olla olemas oma lähedaste jaoks ja märgata neid, kes kõigi meie abi vajavad. Heategevuslik jõuluoksjon annab hea võimaluse teha kaks ühes – ainulaadne kingitus lähedasele ja heategu loomadele,” kommenteeris ELSi juhatuse liige Kaisa Kaljurand. Kogu summa, mis oksjonil kogutakse, läheb loomade aitamiseks. 

Erilised esemed on oksjonile annetanud erinevad Eesti ettevõtted ja disainerid. Esmakordsele esitlusele tuleb ka täiesti uus Eesti disaineri toode. Sellel aastal leiab valikust Good Vibrations pesukomplekti, Mammu Couture’i pehmed dresside komplekti, Pop Optika kinkekaardi ja tasuta silmakontrolli, Kirjastus Koolibri raamatud, KUMA “Queen of Hearts” prossi ja käsitööšokolaadi, PetCity on välja pannud kassi- ja koeratoidud, Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand spetsiaalselt temale disainitud prossi jne. Lisaks leiab jõuluoksjonilt veel mitmeid põnevaid tegevusi nagu näiteks sulgpalli eratrenn, mida annab kümnekordne Eesti meister. Iga päev tuleb müüki uus toode. 

„Väga tore on näha, et mitmed ettevõtted on jõuluoksjonil osalenud juba algusest peale ja seda lausa juba 4 aastat järjest. Nende kinnitust oksjonil osalemiseks ei pea me kunagi kaua ootama. Loomulikult on tore näha, et igal aastal lisandub uusi toetajaid,“ lisas Kaljurand. 

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja hea loomapidamise tava tutvustamiseks. 

Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu!

Oksjonil saab osaleda siin: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=eestiloomakaitseselts&set=a.3209707159134803

Eesti Loomakaitse Selts on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise, inimeste koolitamise ning õigusloomes osalemise ja loomakaitsealase järelevalve teel.

Lisateave:
Geit Karurahu
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
+372 55505009 
geit.karurahu@loomakaitse.ee