Uudised

Vabaühendustes 43. nädalal

laine uudised-laine
25. oktoober 2021

Siia koondame uudised nädala jooksul Vabaühenduste Liidu liikmesorganisatsioonides ja teisteski ühingutes toimunu kohta.

Valimised läbi, koalitsiooniläbirääkimised käimas. Eesti Inimõiguste Keskus jagab soovitusi, mida nende juures silmas pidada.

Vaenukõnest, moorapeast ja vabast sõnast. Seminar ajakirjanikele, kommunikatsiooniinimestele, juristidele ja vabaühendustele juba teisipäeval.

Feministeerium kutsub: osale Tallinna feministlikul foorumil TALFF! Kohtu mõttekaaslastega Eestist, Leedust, Rootsist ja Islandilt, nii asjalikus kui ka lõbusas vormis. TALFF toimub 2.–5. novembril veebis ja osalemine on tasuta. Kavas on vestlusringid, seminarid ja õpitoad nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Tutvu programmiga kodulehel. Registreeru osalejaks siin. Märgi end osalejaks Facebooki ürituses.

LGBT: mis, kes ja milleks seda mõista. Eesti LGBT Ühing korraldab ACFi projekti raames koolitusi õpetajatele.

Osale sotsiaalse ettevõtluse uuringus. Oled ettevõtja, kes loob positiivset mõju ühiskonda?  Sooviksid kaasa rääkida oma ettevõtte tuleviku mõjutavate sotsiaalsete ettevõtete poliitikas, investeeringute ja strateegiat? Kui jah, siis sinu häält soovitakse kuulda olulistel teemadel nagu rahastamine, toetusmeetmed, vajalikud programmid ja koolitused.

Vaata lisa infokirjadest:

Avatud Eesti Fond

Eesti Inimõiguste Keskus

Praxis

Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Kesk-Läänemere Programm

Ühiskonnauuringud